Brak aktualności

Najnowsze informacje z przedszkola
  • PRZEDSZKOLE MUZYCZNE POLSKO ANGIELSKIE „MUSIC GARDEN” Z DNIEM 1.07.2019 r. OGŁASZA NABÓR DZIECI DO NOWEJ PLACÓWKI W MIEJSCOWOŚCI KRASNE

Przedszkole „Music Garden”, realizuje projekt pt. „Utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w przedszkolu Music Garden” realizowanego w latach 2019 – 2020, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w zakresie osi priorytetowych VII-IX RPO WP 2014-2020, Priorytet IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.1 Rozwój edukacji przedszkolnej.

Czesne 180 PLN plus wyżywienie (catering) 9,90 zł dziennie.

Zajęcia w skład pakietu standardowego:

• język angielski(codziennie)
    • rytmika
    • dogoterapia

Możliwość wykupienia pakietu zajęć nieobjętych projektem za łączną dodatkową opłatą 140 zł:

• zajęcia taneczne
    • zajęcia z logopedą
    • fortepian
    • występy teatrzyków
    • audycje muzyczne(filharmonia podkarpacka, szkoła yamaha)
    • spotkania z zaproszonymi gośćmi – przedstawicielami różnych zawodów

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Muzycznego Polsko Angielskiego „Music Garden” informuje o rozpoczęciu naboru do przedszkola w Krasnem na 20 miejsc dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Zgłoszenia na formularzu rekrutacyjnym (Do pobrania w formacie PDF) należy złożyć pocztą, pocztą elektroniczną (przedszkolakimuzyczne@gmail.com), kurierską lub osobiście w terminie od  1.07.2019 r. do 31.08.2019 r..

Adres składania aplikacji : ul. Lwowska 78, 35-301 Rzeszów

Po wydrukowaniu oraz wypełnieniu formularza skan dokumentu można przesłać droga elektroniczną na adres: przedszkolakimuzyczne@gmail.com

• ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ DO PRZEDSZKOLA!

• Pakiet standard: 390 zł + katering
    • Pakiet pełny: 450 zł

Oferta dotyczy dzieci od 2,5 do 6 lat.

Zapisy przez cały rok – o przyjęciu decyduje dostępność wolnych miejsc.

WAKACJE W PRZEDSZKOLU Lipiec/Sierpień – Zapisy trwają

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

• O Przedszkolu

Informacje o przedszkolu Music Garden
  • Przedszkole Music Garden działa na podstawie statutu i wpisane jest do ewidencji szkół i placówek. Program zatwierdzony jest przez MENiS, poszerzony jest także o program autorski. Budynek przedszkola spełnia wszystkie normy SANEPID i Straż Pożarną.

• Stwarzamy atmosferę ciepła i zrozumienia, tak aby dzieci czuły się kochane, akceptowane i szczęśliwe
    • Proponujemy zdrowy styl życia i aktywność ruchową poprzez częste zabawy na świeżym powietrzu
    • Kładziemy nacisk na naukę języków oraz rzetelne przygotowanie do rozpoczęcia nauki w szkole
    • Profesjonalna kadra
      Profesjonalny zespół dba o to, aby jak najlepiej zorganizować czas na naukę i zabawę.
    • Bogata oferta zajęć
      Bogata oferta dydaktyczna dostosowana do najmłodszych.
    • Nowatorskie metody
      Nowatorskie metody dydaktyczne, dzięki którym dziecko bardzo szybko się uczy.
    • Kameralne grupy
      Kameralne grupy, dzięki którym łatwo zadbać o każdego malucha.
  • Oferta

Oferta przedszkola Music Garden

W trosce o Państwa czas i koszty stworzyliśmy wyjątkową ofertę edukacyjną dla dzieci: połączyliśmy realizację programu wychowania w przedszkolu z systematyczną-codzienną nauką języka angielskiego-co jest w nauce języka najważniejsze-oraz rozwijaniem wrażliwości i zdolności muzycznych poprzez bogaty program zajęć muzycznych.

W ofercie mają Państwo do wyboru dwa pakiety:

• pakiet standard 390 zł + katering
    • pakiet pełny 450 zł + katering

Wyżywienie w naszym przedszkolu realizowane jest w formie cateringu, menu jest dostosowane do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym ( stała kontrola SANEPID-u).

• PAKIET PEŁNY – Full Time plan

• Język angielski (5 razy w tygodniu); English language classes everyday
    • Dogoterapia
    • Rytmika (2 razy w tygodniu); Rhythmics activities