Music Garden

Oferta zajęć

Od 14 lat jesteśmy dla Waszych pociech, stworzyliśmy miejsce któremu zaufało już ponad 40 000 rodziców! … Stwarzamy atmosferę ciepła i zrozumienia, tak aby dzieci czuły się akceptowane, kochane i szczęśliwe!

W trosce o Państwa czas i koszty stworzyliśmy wyjątkową ofertę zajęć edukacyjnych. Połączyliśmy realizację programu wychowania Przedszkolnego z systematyczną nauką języka angielskiego.

Rozwijamy wrażliwość i zdolności muzyczne poprzez bogaty program zajęć dodatkowych i umuzykalniających. W opłatę stałą wliczone są koszty zajęć dodatkowych.

W opłatę stałą wliczone są koszty zajęć dodatkowych.

Język angielski (5 razy w tygodniu)

prowadzony jest codziennie przez nauczyciela j. angielskiego oraz lektorów ze Szkoły Językowej Easy English

Audycje muzyczne

prowadzone przez Filharmonię Podkarpacką, Szkołę Muzyczną Yamaha oraz Rzeszowską Akademię Muzyki