Jak zapisać dziecko do przedszkola?

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Muzycznego Polsko Angielskiego „Music Garden” informuje o trwającym naborze do przedszkola w Rzeszowie, ul. Lwowska 78 dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Zgłoszenia na formularzu rekrutacyjnym (Do pobrania w formacie PDF) należy złożyć pocztą, pocztą elektroniczną (przedszkolakimuzyczne@gmail.com).

Adres składania aplikacji : ul. Lwowska 78, 35-301 Rzeszów

Po wydrukowaniu oraz wypełnieniu formularza skan dokumentu można przesłać droga elektroniczną na adres: przedszkolakimuzyczne@gmail.com

Zapisz swoje dziecko już dziś do przedszkola!

• Pakiet standard: 390 zł + catering
  • Pakiet pełny: 450 zł + catering

Oferta dotyczy dzieci od 2,5 do 6 lat.

Zapisy przez cały rok – o przyjęciu decyduje dostępność wolnych miejsc.

FERIE W PRZEDSZKOLU- Zapisy trwają
WAKACJE W PRZEDSZKOLU Lipiec/Sierpień – Zapisy trwają

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

O Przedszkolu

Przedszkole Music Garden działa na podstawie statutu i wpisane jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez gminę Krasne. Program zatwierdzony jest przez MENiS, poszerzony jest także o program autorski. Budynek przedszkola spełnia wszystkie normy SANEPID i Straż Pożarną.

W ofercie macie Państwo do wyboru dwa pakiety:

PAKIET PEŁNY – Full Time plan 450 zł + catering

• Język angielski (5 razy w tygodniu); English language classes everyday
      • Dogoterapia
      • Rytmika (2 razy w tygodniu); Rhythmics activities
      • Taniec (1 raz w tygodniu); Dance
      • Audycje muzyczne (1 raz w tygodniu YAMAHA SCHOOL oraz filharmonia podkarpacka); Music activities with professional musicians
      • Kształcenie słuchu i wrażliwości muzycznej; Auditory develpment and developing music appreciation
      • Przygotowanie dzieci do szkół muzycznych; Preparing children for music schools
      • Zajęcia plastyczne; Art workshops
      • Zajęcia z logopedą; Speech therapy based on need
      PAKIET STANDARD – Standard package - 390 zł + catering