Jak zapisać dziecko do przedszkola?

PRZEDSZKOLE MUZYCZNE POLSKO ANGIELSKIE „MUSIC GARDEN” Z DNIEM …………. r. OGŁASZA NABÓR DZIECI DO NOWEJ PLACÓWKI W MIEJSCOWOŚCI RZESZÓW, UL. T. CZACKIEGO 2

Przedszkole „Music Garden”, realizuje projekt pt. „Utworzenie nowego oddziału przedszkolnego w Music Garden” realizowanego w latach 2019 – 2020, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w zakresie osi priorytetowych VII-IX RPO WP 2014-2020, Priorytet IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.1 Rozwój edukacji przedszkolnej.

Okres realizacji: 01.03.2020 – 30.09.2021 (w tym zajęcia dla dzieci w okresie 01.10.2020 – 30.09.2021)

Czesne 270 PLN plus wyżywienie (catering) 9,90 zł dziennie.

Zajęcia w skład pakietu standardowego:

• dogoterapia

Możliwość wykupienia pakietu zajęć nieobjętych projektem za łączną dodatkową opłatą 80 zł:

• zajęcia z logopedą
  • fortepian
  • występy teatrzyków
  • audycje muzyczne(filharmonia podkarpacka, szkoła yamaha)
  • spotkania z zaproszonymi gośćmi – przedstawicielami różnych zawodów

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Muzycznego Polsko Angielskiego „Music Garden” informuje o rozpoczęciu naboru do przedszkola w Rzeszowie , ul. T. Czackiego 2 na 28 miejsc dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Zgłoszenia na formularzu rekrutacyjnym (Do pobrania w formacie PDF) należy złożyć pocztą, pocztą elektroniczną (przedszkolakimuzyczne@gmail.com)

Adres składania aplikacji : ul. T. Czackiego 2, Rzeszów

Zapisz swoje dziecko już dziś do przedszkola!

• Pakiet standard: 270 zł + catering
  • Pakiet pełny: 350 zł + catering

Oferta dotyczy dzieci od 2,5 do 6 lat.

Zapisy przez cały rok – o przyjęciu decyduje dostępność wolnych miejsc.

FERIE W PRZEDSZKOLU- Zapisy trwają
WAKACJE W PRZEDSZKOLU Lipiec/Sierpień – Zapisy trwają

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

O Przedszkolu

Przedszkole Music Garden działa na podstawie statutu i wpisane jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez gminę Krasne. Program zatwierdzony jest przez MENiS, poszerzony jest także o program autorski. Budynek przedszkola spełnia wszystkie normy SANEPID i Straż Pożarną.

W ofercie macie Państwo do wyboru dwa pakiety:

PAKIET PEŁNY – 350 zł + catering

Zajęcia

PAKIET STANDARD - 390 zł + catering

• zajęcia z logopedą

• fortepian

• występy teatrzyków

• audycje muzyczne(filharmonia podkarpacka, szkoła yamaha)

• spotkania z zaproszonymi gośćmi – przedstawicielami różnych zawodów

ul. Czackiego 2, Rzeszów