Jak zapisać dziecko do przedszkola?

Dyrektor Niepublicznego Żłobka Muzycznego Polsko Angielskiego „Music Garden” informuje o trwającym naborze do żłobka w Rzeszowie, ul. T. Czackiego 2 dla dzieci w wieku 15 miesięcy – 3 lat.

Zgłoszenia na formularzu rekrutacyjnym (Do pobrania w formacie PDF) pocztą elektroniczną (przedszkolakimuzyczne@gmail.com). Po wydrukowaniu oraz wypełnieniu formularza skan dokumentu można przesłać droga elektroniczną na adres: przedszkolakimuzyczne@gmail.com

Zapisz swoje dziecko już dziś do przedszkola!

• Opłata miesięczna 750 zł + catering

Zapisy przez cały rok – o przyjęciu decyduje dostępność wolnych miejsc.

FERIE W ŻŁOBKU- Zapisy trwają
WAKACJE W ŻŁOBKU Lipiec/Spierpień – Zapisy trwają

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

O Przedszkolu

Przedszkole Music Garden działa na podstawie statutu i wpisane jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez gminę Krasne. Program zatwierdzony jest przez MENiS, poszerzony jest także o program autorski. Budynek przedszkola spełnia wszystkie normy SANEPID i Straż Pożarną.

W ofercie macie Państwo pakiet:

PAKIET PEŁNY – 750 zł + catering

• SENSOPLASTYKA
      • DOGOTERAPIA
      • RYTMIKA
      • AUDYCJE MUZYCZNE PROWADZONE PRZEZ FILHARMONIĘ PODKARPACKĄ I SZKOŁĘ MUZYCZNĄ YAMAHA
      • WIZYTY TEATRZYKÓW

ul. Czackiego 2, Rzeszów