Jak zapisać dziecko do żłobka?

ŻŁOBEK „MUSIC GARDEN” Z DNIEM 15.10.2021 r. OGŁASZA NABÓR DZIECI DO NOWEJ PLACÓWKI W MIEJSCOWOŚCI Palikówka 271

ŻŁOBEK „Music Garden”, realizuje projekt pt. „„Rozwój opieki żłobkowej w Music Garden”

Okres realizacji: 01.08.2020 – 31.10.2022 r. (w tym zajęcia dla dzieci w okresie 01.11.2020 – 31.10.2022)

Opłata miesięczna 275 ZŁ ( w cenę wliczony jest catering)

Cena obejmuje pakiet zajęć:

• SENSOPLASTYKA
  • DOGOTERAPIA
  • RYTMIKA
  • AUDYCJE MUZYCZNE PROWADZONE PRZEZ FILHARMONIĘ PODKARPACKĄ I SZKOŁĘ MUZYCZNĄ YAMAHA
  • WIZYTY TEATRZYKÓW

Dyrektor Niepublicznego Żłobka Muzycznego Polsko Angielskiego „Music Garden” informuje o rozpoczęciu naboru do Żłobka w Palikówce , Palikówka 271 – budynek Szkoły Podstawowej, Gmina Krasne na 15 miejsc dla dzieci w wieku 15 miesięcy – 3 lat.

Zgłoszenia na formularzu rekrutacyjnym (Do pobrania w formacie PDF) należy złożyć pocztą, pocztą elektroniczną (przedszkolakimuzyczne@gmail.com)

Adres składania aplikacji : Palikówka 271

O żłobku

Żłobek Music Garden działa na podstawie wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Wójta Gminy Krasne. Żłobek mieści się w budynku Szkoły Podstawowej w Palikówce i spełnia wszystkie normy SANEPID i Straż Pożarną.

PAKIET PEŁNY – 275 w tym catering

Zajęcia